Saygıdeğer Müşterilerimiz,

Uzun yıllardan  bugüne, yarattığımız “Geleneksel Lezzet“ olgusunu siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmanın gururunu yaşamaktayız..

Bugün Karşıyaka’nın branşında öncü işletmelerinden olmamız ve geldiğimiz noktada sizler için duyduğumuz heyecanın ne kadar yerinde ve bereketli olduğunu sizlere söyleyebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

KARŞIYAKA PİDE olarak menümüzdeki tüm ürünlerimizde;

İlk günkü tazelikle lezzeti keşfedebilmeniz için her daim ürün portföyümüze ve tariflerine  sadık kaldık ve üretim sürecinin her aşamasında evinizde gösterdiğiniz titizlik ve özenle hareket ettik.

Lezzetimizdeki en büyük ayrıcalığı ve korunabilirliği ürünlerimizin içerisinde hiçbir şekilde koruyucu ve katkı sağlayıcı maddelerin bulunmamasıdır.

Bu nedenle istikbalimiz olan çocuklarımıza gönül rahatlığıyla yedirebilirsiniz.

Biz, “en iyiyi yemek herkesin hakkıdır.“ ilkemize sadık kalarak birbirinden farklı lezzetleri sizlere sunmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğimize söz verir, bizleri seven ve tanıtan müşterilerimize şükran ve saygılarımızı sunarız.

Karşıyaka Pide Salonu Sakine BAYAR öncülüğünde birbirinden değerli usta ve personeliyle Pide çeşitleri, Kebap çeşitleri, Çorba çeşitleri ve Tatlı çeşitleriyle ister işletmemizde isterseniz de Paket Servisimizle ev yada işyerinizde Türk Mutfağı’nın en özel örneklerini Karşıyakalıların ve Karşıyaka’ya gelmiş misafirlerimizin beğenisine sunmaktadır.

SaygılarımızlaKarşıyaka Pide Çorba Kebap Pizza Salonu © 2022
Designed By Yoyobi Teknoloji


Telefon